- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Käämilangat
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REDS MUSIC Johdon tyyppi mikrofoni- Kaapelin rakenne 2x0,5mm2 Eristeen väri musta Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Johtimen poikkileikkaus 0,5mm2 Toimintalämpötila... Lue lisää
419,97 €(Sis.alv)
334,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MIC-101100
- Paino: 74 g
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -25...65°C
- Valmistaja: REDS MUSIC
- Johdon ulkohalkaisija: 7mm
- Langan poikkileikkaus: 0,5mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- johtojen käyttö: laitteiden kaapelointi
- Tehdaspakkaus: 100m
- Pakkauskoko: 100 m
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MIKROFONIKAAPELI-2X0,5MM2 - MUSTA - CU - -25÷65°C - ERISTYS: PVC MIC-101
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | REDS MUSIC |
| Johdon tyyppi | mikrofoni- |
| Kaapelin rakenne | 2x0,5mm2 |
| Eristeen väri | musta |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,5mm2 |
| Toimintalämpötila | -25...65°C |
| Suojan rakenne | kuparimonisäikeinenpunos |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Pakkauksen sisältö | 100m |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 7mm |
| Johtimen käyttötarkoitus | laitteiden kaapelointi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista