- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Alumiiniprofiilit ja varret
- Aluslevyt ja prikat
- Hihnat ja hihnapyörät
- Indeksitapit ja ohjausholkit
- Jalat ja pyörät
- Kahvat
- Kiinnitystarvikkeet
- Korotusruuvit- ja holkit
- Köysitarvikkeet ja vaijeritarvikkeet
- Laakerit
- Liimat
- Lineaariset liuku- ja ohjainjärjestelmät
- Lukot ja salvat
- Magneetit
- Nivelvarret
- Piirilevyjen ohjainkiskot ja -kahvat
- Pystypuristimet ja kiristysvivut
- Reunasuojat
- Sokat ja turvatapit
- Tangot tekomateriaaleista
- Tasokiilat
- Tason ilmaisimet
- Tekniset tiivisteet
- Tukieristimet
- Tulpat ja ilmanpoistoventtiilit
- Vatupassit, vesivaa'at ja mitat
- Venttiilineulat
- Vivut ja kahvat
- Värinänvaimentimet
- Levyt tekomateriaaleista
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IGUS Materiaali iglidur® P Versio laippa- Laakerityyppi liukuholkki Mekaanisten komponenttien ominaisuudet voitelematon Toimintalämpötila -40...130°C Pituus 37mm Sisähalkaisija 30mm... Lue lisää
15,89 €(Sis.alv)
12,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PFM-3034-37
- Paino: 2.3 g
- Materiaali: iglidur® P
- Sisähalkaisija: 30mm
- Ulkohalkaisija: 34mm
- Laakerityyppi: liukuholkki
- Toimintalämpötila: -40...130°C
- Valmistaja: IGUS
- laipan halkaisija: 42mm
- Pituus: 37mm
- Versio: laippa-
- Mekaanisten komponenttien ominaisuudet: voitelematon
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIUKUHOLKKILAAKERI - LAIPPA-ULKOØ: 34MM - SISÄØ: 30MM - L: 37MM PFM-3034-37
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IGUS |
| Materiaali | iglidur® P |
| Versio | laippa- |
| Laakerityyppi | liukuholkki |
| Mekaanisten komponenttien ominaisuudet | voitelematon |
| Toimintalämpötila | -40...130°C |
| Pituus | 37mm |
| Sisähalkaisija | 30mm |
| Ulkohalkaisija | 34mm |
| laipan halkaisija | 42mm |
| Shore-kovuus | 75 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista