
PURISTUSTYÖKALU - HIILITERÄS - 220MM
HT-336G
Tuotekoodi: HT-336G
36,69 €(Sis.alv)
29,24 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | AMPHENOL RF |
| Nimellisjännite | 500V |
| Toimintalämpötila | -65...165°C |
| Liittimen tyyppi | TNC |
| Liittimen laji | uros |
| seisovan aallon suhde | 1,35 |
| Aaltoimpendanssi | 50ohm |
| Koejännite | 1,5kV |
| Maks. taajuus | 11GHz |
| Kaapelin laji | B7806A |
| Kaapelin laji | KX15 |
| Kaapelin laji | L190-16 |
| Kaapelin laji | L910-30 |
| Kaapelin laji | LMR195 |
| Kaapelin laji | M17-28 |
| Kaapelin laji | RG58(A) |
| Kaapelin laji | RG141 |
| Kaapelin laji | RG303 |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | puristus |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset 90° |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | POM |












