- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- 7/8" liittimet
- CA liittimet
- CM liittimet
- CPC liittimet
- HARTING liittimet
- Hirose liittimet
- LEMO liittimet
- M12 liittimet
- M16 liittimet
- M23 liittimet
- M27 liittimet
- M5 liittimet
- M8 liittimet
- M9 liittimet
- PT-451 liittimet
- PX liittimet
- RT360 liittimet
- C16-1 EcoMate liittimet
- UTG liittimet
- WEIPU liittimet
- X-Lok liittimet
- M18-liittimet
- M25-liittimet
- Binder-liittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: M8 - NAARAS - PIN: 6 - 32V - IP67 - PANEELIASENNETTAVA,TAKAMUUTTERI - 1,5A
3007



Valmistaja LUTRONIC Tiivistysluokka IP67 Sähköasennus johdot Mekaninen asennus paneelille Mekaninen asennus takamuutteri Polarisaatio A-koodi - DeviceNet / CANopen Liittimen tyyppi M8 Liittimen laji... Lue lisää
26,50 €(Sis.alv)
21,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0820-06-T8CW-05M
- Paino: 16.7 g
- Liittimen tyyppi: M8
- Tiivistysluokka: IP67
- Liitin: pistorasia
- Nimellisjännite: 32V
- Johdon halkaisija: 0,25mm<sup>2</sup>
- Valmistaja: LUTRONIC
- Huippuvirta: 1,5A
- Mekaninen asennus: paneelille
- Mekaninen asennus: takamuutteri
- Napojen lukumäärä: 6
- Kaapelin pituus: 0,5m
- Polarisaatio: A-koodi - DeviceNet / CANopen
- Liittimen laji: naaras
- Sähköasennus: johdot
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LUTRONIC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Sähköasennus | johdot |
| Mekaninen asennus | paneelille |
| Mekaninen asennus | takamuutteri |
| Polarisaatio | A-koodi - DeviceNet / CANopen |
| Liittimen tyyppi | M8 |
| Liittimen laji | naaras |
| Liitin | pistorasia |
| Lukitusjärjestelmä | sisäkierre |
| Johdon halkaisija | 0,25mm2 |
| Kaapelin pituus | 0,5m |
| Huippuvirta | 1,5A |
| Napojen lukumäärä | 6 |
| Nimellisjännite | 32V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €