- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Piirilevyliittimet
- Signaaliliittimet rasteri 1,00mm
- Signaaliliittimet rasteri 1,20mm
- Signaaliliittimet rasteri 1,25mm
- Signaaliliittimet rasteri 1,50mm
- Signaaliliittimet rasteri 2,00mm
- Signaaliliittimet rasteri 2,50mm
- Signaaliliittimet rasteri 2,54mm
- Signaaliliittimet rasteri 3,00mm
- Signaaliliittimet rasteri 3,68mm
- Signaaliliittimet rasteri 3,96mm
- Signaaliliittimet rasteri 4,14mm
- Signaaliliittimet rasteri 4,20mm
- Signaaliliittimet rasteri 4,50mm
- Signaaliliittimet rasteri 5/7,5mm
- Signaaliliittimet rasteri 5,0mm
- Signaaliliittimet rasteri 5,03mm
- Signaaliliittimet rasteri 5,08mm
- Signaaliliittimet rasteri 5,70mm
- Signaaliliittimet rasteri 6,10mm
- Signaaliliittimet rasteri 6,35mm
- Signaaliliittimet rasteri 7,50mm
- Signaaliliittimet rasteri 10mm
- Signaaliliittimet rasteri 3,81mm
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: JOHTO-LEVY - PIN: 12 - DYNAMIC D-3200 - SUORA - NIMELLISVIRTA: 15A
1-917658-2

Valmistaja TE Connectivity Sähköasennus THT Liitoksen pinnoitus kullattu Liitoksen materiaali kupariseos Liittimen malli kokoonpannut Spatiaalinen orientaatio suorat Rungon materiaali polyesteri... Lue lisää
248,15 €(Sis.alv)
197,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 19176582-TEC
- Paino: 3.5 g
- Liittimen tyyppi: johto-levy
- Liittimen malli: kokoonpannut
- Nimellisvirta: 15A
- Nimellisjännite: 0,6kV
- Toimintalämpötila: -55...105°C
- Valmistaja: TE Connectivity
- Huippuvirta: 8A
- Liitoksen materiaali: kupariseos
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Mekaninen asennus: PCB
- Spatiaalinen orientaatio: suorat
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Tuotantosarja: Dynamic D-3200
- Rungon materiaali: termoplastinen
- Rungon materiaali: polyesteri
- Huippujännite: 600V AC
- Napojen lukumäärä: 12
- Rungon väri: musta
- Sähköasennus: THT
- Liitosten rasteri: 5,1mm
- Pakkauskoko: 24 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TE Connectivity |
| Sähköasennus | THT |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Liittimen malli | kokoonpannut |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Rungon materiaali | polyesteri |
| Rungon materiaali | termoplastinen |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Toimintalämpötila | -55...105°C |
| Liitosten rasteri | 5,1mm |
| Napojen lukumäärä | 12 |
| Huippuvirta | 8A |
| Nimellisvirta | 15A |
| Huippujännite | 600V AC |
| Tuotantosarja | Dynamic D-3200 |
| Nimellisjännite | 0,6kV |
| Rungon väri | musta |
| Liittimen tyyppi | johto-levy |
| Mekaninen asennus | PCB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €