- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
LIITIN: JOHTO-JOHTO - PISTOKE - UROS - JWPF - 3A - 100V - PIN: 5 - IPX7
05T-JWPF-HHLE-D

Valmistaja JST Tuotantosarja JWPF Liittimen malli ilman liitoksia Tiivistysluokka IPX7 Liittimen laji uros Liitin pistoke Toimintalämpötila -40...85°C Liitosten rasteri 2mm Johdon ulkohalkaisija... Lue lisää
6631,12 €(Sis.alv)
5283,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 05T-JWPF-HHLE-D
- Paino: 1 g
- Liittimen tyyppi: johto-johto
- Tiivistysluokka: IPX7
- Liittimen malli: ilman liitoksia
- Liitin: pistoke
- Nimellisvirta: 3A
- Nimellisjännite: 100V
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: JST
- Tuotantosarja: JWPF
- Napojen lukumäärä: 5
- Johdon ulkohalkaisija: 1,4...1,6mm
- Liittimen laji: uros
- Liitosten rasteri: 2mm
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LIITIN: JOHTO-JOHTO - PISTOKE - UROS - JWPF - 3A - 100V - PIN: 5 - IPX7 05T-JWPF-HHLE-D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | JST |
| Tuotantosarja | JWPF |
| Liittimen malli | ilman liitoksia |
| Tiivistysluokka | IPX7 |
| Liittimen laji | uros |
| Liitin | pistoke |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liitosten rasteri | 2mm |
| Johdon ulkohalkaisija | 1,4...1,6mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Napojen lukumäärä | 5 |
| Nimellisjännite | 100V |
| Liittimen tyyppi | johto-johto |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista