
ADAM TECH
LIITIN: EROTETTAVISSA OLEVA RIVILIITIN - PISTORASIA - UROS - 8A
EBRA-02-B
Tuotekoodi: EBRA-02-B
13,38 €(Sis.alv)
10,67 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | ADAM TECH |
| Liittimen tyyppi | erotettavissa oleva riviliitin |
| Liitin | pistoke |
| Liittimen laji | naaras |
| Nimellisvirta | 8A |
| Nimellisjännite | 300V |
| Spatiaalinen orientaatio | kulmaiset |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Sähköasennus | ruuvi terminaali |
| Liitoksen materiaali | fosforipronssi |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Väri | vihreä |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Rungon materiaali | polyamidi 66 |
| Johdon koko | 28AWG...16AWG |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x2 |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Liitosten rasteri | 3,81mm |
| Ratojen lukumäärä | 2 |
| Lukitusjärjestelmä | kiinnitystarra |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Puristimien lukumäärä | 2 |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |

