
ADAM TECH
LIITIN: EROTETTAVISSA OLEVA RIVILIITIN - PISTORASIA - UROS - 8A
EBRA-03-B
Tuotekoodi: EBRA-03-B
22,23 €(Sis.alv)
17,71 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ADAM TECH |
| Liitin | pistoke |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisvirta | 8A |
| Väri | vihreä |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Sähköasennus | jousipuristin |
| Mekaninen asennus | johtoon |
| Lukitusjärjestelmä | kiinnitystarra |
| Spatiaalinen orientaatio | suorat |
| Liittimen laji | naaras |
| Rungon materiaali | polyamidi 66 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Johdon halkaisija | 1mm2 |
| Liitosten rasteri | 3,81mm |
| Ratojen lukumäärä | 3 |
| Puristimien lukumäärä | 3 |
| Johdon koko | 28AWG...16AWG |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x3 |
| Liittimen tyyppi | erotettavissa oleva riviliitin |
| Liitoksen materiaali | fosforipronssi |

