Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ROTH ELEKTRONIK GMBH Levyn tyyppi yleiskäyttölevy Levyn versio multiadapteri Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Laminaatin paksuus 1,5mm Leveys 10,8mm Pituus 15,55mm... Lue lisää
5,23 €(Sis.alv)
4,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RE912
- Paino: 0.9 g
- Leveys: 10,8mm
- Materiaali: lasikuitu
- Materiaali: FR4
- Materiaali: epoksidi
- Valmistaja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
- Pituus: 15,55mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LEVY: YLEISKÄYTTÖLEVY - MULTIADAPTERI - W: 10,8MM - L: 15,55MM - SOT223 RE912
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ROTH ELEKTRONIK GMBH |
| Levyn tyyppi | yleiskäyttölevy |
| Levyn versio | multiadapteri |
| Materiaali | epoksidi |
| Materiaali | FR4 |
| Materiaali | lasikuitu |
| Laminaatin paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 10,8mm |
| Pituus | 15,55mm |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| levyn päällyste laji | kullalla pinnoitetut juotoskohteet |
| Juotoskohteiden järjestys | SOT223 |
| Kauppanimi | piirilevy |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista