Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ROTH ELEKTRONIK GMBH Levyn tyyppi yleiskäyttölevy Levyn versio kaksipuolinen Levyn versio prototyyppi Materiaali epoksidi Materiaali FR4 Materiaali lasikuitu Laminaatin paksuus 1,5mm... Lue lisää
42,83 €(Sis.alv)
34,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RE440-LF
- Paino: 41.6 g
- Leveys: 0,1m
- Materiaali: lasikuitu
- Materiaali: FR4
- Materiaali: epoksidi
- Valmistaja: ROTH ELEKTRONIK GMBH
- Pituus: 160mm
- Reiän halkaisija: 0,8mm
- Tilattavissa 23 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ROTH ELEKTRONIK GMBH |
| Levyn tyyppi | yleiskäyttölevy |
| Levyn versio | kaksipuolinen |
| Levyn versio | prototyyppi |
| Materiaali | epoksidi |
| Materiaali | FR4 |
| Materiaali | lasikuitu |
| Laminaatin paksuus | 1,5mm |
| Leveys | 0,1m |
| Pituus | 160mm |
| Kuparipäällysteen paksuus | 35µm |
| Aukot liittimiä varten | typ C 32 pin / 64 pin / 96 pin |
| Juotoskohteiden rasteri | 2,54mm |
| Reiän halkaisija | 0,8mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €