- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KKSB Kotelon tyyppi tietokoneelle X-mitta 64mm Y-mitta 95mm Z-mitta 31mm Kotelon materiaali alumiini Kotelon väri luonnollinen Yhteensopivat tuotteet RPI-4B-4G Yhteensopivat tuotteet... Lue lisää
90,70 €(Sis.alv)
72,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KKSB-2024894
- Paino: 0.16 kg
- Kotelon väri: luonnollinen
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: KKSB
- Kotelon tyyppi: tietokoneelle
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KKSB |
| Kotelon tyyppi | tietokoneelle |
| X-mitta | 64mm |
| Y-mitta | 95mm |
| Z-mitta | 31mm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Kotelon väri | luonnollinen |
| Yhteensopivat tuotteet | RPI-4B-4G |
| Yhteensopivat tuotteet | RPI-4B-8G |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €