
POMONA
LABORATORY CONNECTOR: FORK TERMINALS - PLUG - 5KVDC - 15A - MUSTA
3744A-0
Tuotekoodi: POM-3744A-0
7,22 €(Sis.alv)
5,75 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | POMONA |
| Nimellisjännite | 5kV DC |
| Nimellisvirta | 15A |
| Väri | musta |
| Väri | punainen |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Eristyksen materiaali | polypropyleeni |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitin | pistoke |
| Koskettimen maks. halkaisija | 3,56mm |
| Kokonaispituus | 43,43mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
| Kaapelin/liittimen rakenne | banaaniliitin 4mm pistorasia |
| Kaapelin/liittimen rakenne | haarukkaliitin |
| Laboratorioliittimen tyyppi | haarukka- |

