- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja B&K PRECISION Laboratoriovirtalähteen tyyppi ohjelmoitava Virtalähde laji monialueinen Virtalähde laji monikanavainen Näytön tyyppi LCD 4,3" Kanavien luku 3 Lähtöjännite 0...32V DC... Lue lisää
4176,37 €(Sis.alv)
3327,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK9140
- Paino: 5.94 kg
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: B&K PRECISION
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Standardivarustus: virtajohto
- Standardivarustus: valmistajan kalibrointisertifikaatti
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LCD 4,3"
- Koot: 213x88x330mm
- Lähtöjännite: 0...32V DC
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: moniulotteinen toiminta (maksimaalinen nimellisteho maksimaalisen nimellisjänitteen ja -virran arvoalueella)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: sisäänrakennettu palvelin, joka mahdollistaa käyttäjille virransyöttämisen perusasetusten konfiguroinnin, valvonnan ja o
- Suurin teho: 300W
- Lähtövirta: 0...8A
- Virtalähde laji: monialueinen
- Virtalähde laji: monikanavainen
- Lähtöjännite 2: 0...32V DC
- Lähtöjännite 3: 0...32V DC
- Lähtövirta 3: 0...8A
- Kanavien luku: 3
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | B&K PRECISION |
| Laboratoriovirtalähteen tyyppi | ohjelmoitava |
| Virtalähde laji | monialueinen |
| Virtalähde laji | monikanavainen |
| Näytön tyyppi | LCD 4,3" |
| Kanavien luku | 3 |
| Lähtöjännite | 0...32V DC |
| Lähtövirta | 0...8A |
| Lähtöjännite 2 | 0...32V DC |
| Lähtövirta | 0...8A |
| Lähtöjännite 3 | 0...32V DC |
| Lähtövirta 3 | 0...8A |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Lähtöjännitteen tarkkuus | 1mV |
| Lähtövirran tarkkuus | 1mA |
| Koot | 213x88x330mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | moniulotteinen toiminta (maksimaalinen nimellisteho maksimaalisen nimellisjänitteen ja -virran arvoalueella) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sisäänrakennettu palvelin, joka mahdollistaa käyttäjille virransyöttämisen perusasetusten konfiguroinnin, valvonnan ja ohjauksen verkkoselaimen tasolta, tietokoneelta, joka on kytketty samaan paikallisverkkoon |
| Standardivarustus | valmistajan kalibrointisertifikaatti |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Suurin teho | 300W |
| Jännitteen (säädetyn) sykintä ja melu | ?1mVrms |
| Jännitteen (säädetyn) sykintä ja melu | ?5mVpp |
| Liitäntä | LAN |
| Liitäntä | USB |
| Ohjelmisto | LabVIEW |
| Valmistajan takuu (kuukautta) | 36 |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Valinnaiset varusteet | RK2US |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €