
MUELLER ELECTRIC
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 600V,1KV - 45A - 39MM
BU-31607-2
Tuotekoodi: BU-31607-2
15,30 €(Sis.alv)
12,19 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Nimellisjännite | 600V AC |
| Väri | vihreä |
| Materiaali | berylliumkupari |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | polypropyleeni |
| Nimellisvirta | 45A |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Asennus | juotettu |






