
SCHÜTZINGER
BANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 1KV - 1KVAC - 20A - 29,5MM - VIHREÄ
LB 4-1.5 S NI / 5 / GN
Tuotekoodi: LB415SNI5-GN
5,97 €(Sis.alv)
4,76 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Liittimen malli | aksiaalisen pistorasian kanssa 4mm |
| Liittimen malli | eristetyt |
| Liittimen malli | varustettu liukuvalla suojalla |
| Materiaali | messinki |
| Väri | punainen |
| Liitin | pistoke |
| Eristyksen materiaali | polyamidi |
| Asennus | juotettu |
| Nimellisvirta | 20A |
| Nimellisjännite | 1kV AC |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |







































