
CLIFF
LABORATORIOBANAANILIITIN 4MM - PISTORASIA - 15A - KELTAINEN
CL1557-TP/2
Tuotekoodi: CL1557-TP2
8,01 €(Sis.alv)
6,38 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | MUELLER ELECTRIC |
| Laboratorioliittimen tyyppi | banaani 4mm |
| Liitin | pistoke |
| Nimellisvirta | 15A |
| Väri | musta |
| Kokonaispituus | 41,3mm |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Asennus | johtoon |
| Eristyksen materiaali | ABS |
| Materiaali | nikkelöity messinki |































































