- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHURTER Kytkimen tyyppi pietsosähköinen Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset SPST-NO DC-kosketinkuormitus @R 0,1A / 42V AC... Lue lisää
96,40 €(Sis.alv)
76,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1241.3258
- Paino: 18.4 g
- Tiivistysluokka: IP67
- Toimintalämpötila: -20...60°C
- Valmistaja: SCHURTER
- Lähdöt: johdot
- Asennusaukon koot: Ø22mm
- Tuotantosarja: PSE NO 22
- Rungon materiaali: alumiini
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 0,1A / 42V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 0,1A / 60V DC
- Kytkimen tyyppi: pietsosähköinen
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 20000000 sykliä
- Valaistuksen väri: punainen/vihreä
- Rungon väri: hopea
- Valaistus: LED 24V DC
- Valaistus: LED
- Valaistus: regnasvalaistus
- vaihtamisen vääntömomentti: 3N
- Näppäinmuoto: litteä
- Alavalaistuksen jännite: 24V DC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa 30 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHURTER |
| Kytkimen tyyppi | pietsosähköinen |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 42V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 0,1A / 60V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Valaistus | LED |
| Valaistus | regnasvalaistus |
| Alavalaistuksen jännite | 24V DC |
| Lähdöt | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,2m |
| Sähköinen käyttöikä | 20000000 sykliä |
| Kytkennän momentti | 3N |
| Asennusaukon koot | Ø22mm |
| Valaistuksen väri | punainen/vihreä |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Rungon väri | hopea |
| Kestävyys mekaanisiin vaurioihin | IK02 |
| Tuotantosarja | PSE NO 22 |
| Toimintalämpötila | -20...60°C |
| Näppäinmuoto | litteä |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €