- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX SOLUTIONS Korkeus 210mm Tuotantosarja KPCU02 Toimintalämpötila -25...70°C Kapasitanssi 9µF Häviöt 0,0035 Ilmastoluokka 25/70/21 Halkaisija 96mm Rungon koko Ø96x210mm... Lue lisää
1806,41 €(Sis.alv)
1439,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KPCU02-9U600
- Paino: 1.88 kg
- Halkaisija: 96mm
- Kapasitanssi: 9µF
- Kond. tyyppi: kupari-polypropyleeni-paperi
- Korkeus: 210mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: MIFLEX SOLUTIONS
- Toimintajännite: 600V DC
- Lähdöt: radiaali-
- Tuotantosarja: KPCU02
- Kondensaattorien käyttö: audio laitteet
- Häviöt: 0,0035
- Rungon koot: Ø96x210mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONDENSAATTORI: KUPARI-POLYPROPYLEENI-PAPERI - 9UF - 600VDC - ±5% KPCU02H590J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Korkeus | 210mm |
| Tuotantosarja | KPCU02 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kapasitanssi | 9µF |
| Häviöt | 0,0035 |
| Ilmastoluokka | 25/70/21 |
| Halkaisija | 96mm |
| Rungon koko | Ø96x210mm |
| Toimintajännite | 600V DC |
| Toleranssi | ±5% |
| Kondensaattorien käyttö | audio laitteet |
| Kondensaattorin tyyppi | kupari-polypropyleeni-paperi |
| Lähdöt | radiaali- |
| Asennus | THT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista