- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MIFLEX SOLUTIONS Kondensaattorin tyyppi alumiini-polypropyleeni-paperi Kapasitanssi 0,12µF Toimintajännite 250V DC Toleranssi ±5% Kondensaattorien käyttö audio laitteet Rungon koko... Lue lisää
93,52 €(Sis.alv)
74,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KPAL03-0.12U250
- Paino: 25.3 g
- Halkaisija: 20mm
- Kapasitanssi: 0,12µF
- Kond. tyyppi: alumiini-polypropyleeni-paperi
- Korkeus: 50mm
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Toleranssi: ±5%
- Valmistaja: MIFLEX SOLUTIONS
- Toimintajännite: 250V DC
- Lähdöt: aksiaaliset
- Tuotantosarja: KPAL03
- Kondensaattorien käyttö: audio laitteet
- Häviöt: 0,0035
- Rungon koot: Ø20x50mm
- Pakkauskoko: 2 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KONDENSAATTORI: ALUMIINI-POLYPROPYLEENI-PAPERI - 0,12UF - 250VDC KPAL03F412J
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MIFLEX SOLUTIONS |
| Kondensaattorin tyyppi | alumiini-polypropyleeni-paperi |
| Kapasitanssi | 0,12µF |
| Toimintajännite | 250V DC |
| Toleranssi | ±5% |
| Kondensaattorien käyttö | audio laitteet |
| Rungon koko | Ø20x50mm |
| Ilmastoluokka | 25/70/21 |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Asennus | THT |
| Häviöt | 0,0035 |
| Tuotantosarja | KPAL03 |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Halkaisija | 20mm |
| Korkeus | 50mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista