- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EATON ELECTRIC Valaistus ei ole Tuotantosarja RMQ-Titan Näppäimen merkintä O-I Tiivistysluokka IP66 Näppimen väri musta Kytkimen tyyppi kiertokytkin avaimella varustetut Huomio!... Lue lisää
94,46 €(Sis.alv)
75,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: M22-WRS
- Paino: 30.2 g
- Tiivistysluokka: IP66
- Kytkinten ominaisuudet: avain voidaan ottaa ulos missä tahansa stabiiliasennossa
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: EATON ELECTRIC
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Tuotantosarja: RMQ-Titan
- Kytkimen tyyppi: kiertokytkin avaimella varustetut
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: O-I
- Valaistus: ei ole
- Näppimen väri: musta
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | EATON ELECTRIC |
| Valaistus | ei ole |
| Tuotantosarja | RMQ-Titan |
| Näppäimen merkintä | O-I |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Näppimen väri | musta |
| Kytkimen tyyppi | kiertokytkin avaimella varustetut |
| Huomio! | Liitinsetit ovat tilattavissa erikseen. |
| Yhteensopivat tuotteet | M22-ES-MS1 |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkinten ominaisuudet | avain voidaan ottaa ulos missä tahansa stabiiliasennossa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €