Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 20A/12VDC - ORANSSI - NEONVALOOHM
R13-249B-01-BY



Valmistaja SCI Kytkimen tyyppi ROCKER Koskettimien asetukset SPST Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 2 Kytkentätapa ON-OFF DC-kosketinkuormitus @R 20A / 12V DC Näppäimen... Lue lisää
3,09 €(Sis.alv)
2,47 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R13-249B-01-BY
- Paino: 5.6 g
- Valmistaja: SCI
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: 29x11,6mm
- Paneelin paksuus: max. 4mm
- Tuotantosarja: R13-249-DC
- Rungon materiaali: polyamidi
- DC-kosketinkuormitus @R: 20A / 12V DC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: oranssi
- Valaistuksen väri: keltainen
- Koot: 14x30,5x21,7mm
- Näppäimen muoto: suorakulmainen
- Rungon väri: musta
- Valaistus: neonvalo
- Johtojen koot: 6,35x0,8mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa 40 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 12V DC |
| Näppäimen väri | oranssi |
| Valaistus | neonvalo |
| Tuotantosarja | R13-249-DC |
| Valaistuksen väri | keltainen |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Rungon väri | musta |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 6,35x0,8mm |
| Paneelin paksuus | max. 4mm |
| Asennusaukon koot | 29x11,6mm |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Muoto | suorakulma |
| Näppäimen muoto | suorakulma |
| Koot | 14x30,5x21,7mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista