
SCI
LISÄTARVIKKEET: SUOJA - RUNKO: LÄPINÄKYVÄ - Ø24,4MM - -20÷85°C
R13-112-12
Tuotekoodi: R13-112-12
2,59 €(Sis.alv)
2,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 12V DC |
| Lähdöt | liittimet |
| Tuotantosarja | R13-112-DC |
| Asennusaukon koot | Ø20,2mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 4,8x0,8mm |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Alavalaistuksen jännite | 12V |
| Valaistus | LED |
| Valaistus | piste |
| Sähköinen käyttöikä | 6000 sykliä |
| Rungon väri | musta |
| Muoto | pyöreä |
| Näppäimen väri | musta |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Valaistuksen väri | punainen |
| Yhteensopivat tuotteet | R13-112-12 |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
