Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - PUNAINEN - IP65 - NEONVALO
R13-70B8-01-R



Valmistaja SCI Koskettimien asetukset SPST Tuotantosarja R13-70-AC Tiivistysluokka IP65 Lähdöt liittimet Näppäimen väri punainen Rungon väri musta Kytkentätapa ON-OFF Kytkimen tyyppi ROCKER... Lue lisää
5,85 €(Sis.alv)
4,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R1370B801R
- Paino: 8.7 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: SCI
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: 30,8x11,2mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R13-70-AC
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: punainen
- Valaistuksen väri: punainen
- Rungon väri: musta
- Valaistus: neonvalo
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Rungon koot: 33,2x14x18mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCI |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Tuotantosarja | R13-70-AC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Lähdöt | liittimet |
| Näppäimen väri | punainen |
| Rungon väri | musta |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Muoto | suorakulma |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Asennusaukon koot | 30,8x11,2mm |
| Rungon koko | 33,2x14x18mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Sähköinen läpilyöntilujuus | 1,5kV AC |
| Valaistus | neonvalo |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Valaistuksen väri | punainen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista