Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - ORANSSI - IP65 - NEONVALO
R13-278B8-02-Y



Valmistaja SCI Kytkimen tyyppi ROCKER Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Koskettimien asetukset SPST DC-kosketinkuormitus @R 10A / 250V AC Kytkentätapa ON-OFF Tiivistysluokka IP65 Valaistus neonvalo... Lue lisää
3,98 €(Sis.alv)
3,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: R13278B802Y
- Paino: 5.4 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: SCI
- Lähdöt: liittimet 6,3x0,8mm
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: 23,3x11,6mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R13-278-AC
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 10A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: ilman kuvausta
- Näppäimen väri: oranssi
- Valaistuksen väri: keltainen
- Rungon väri: musta
- Valaistus: neonvalo
- Rungon koot: 25x15x17,2mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KEINUKYTKIN - SPST - AS: 2 - ON-OFF - 10A/250VAC - ORANSSI - IP65 - NEONVALO R13-278B8-02-Y
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 250V AC |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Valaistus | neonvalo |
| Lähdöt | liittimet 6,3x0,8mm |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Asennusaukon koot | 23,3x11,6mm |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Rungon koko | 25x15x17,2mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Tuotantosarja | R13-278-AC |
| Valaistuksen väri | keltainen |
| Näppäimen väri | oranssi |
| Muoto | suorakulma |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Näppäimen merkintä | ilman kuvausta |
| Rungon väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista