Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KEINUKYTKIN - DPST - AS: 2 - ON-OFF - 6A/250VAC - VIHREÄ - NEONVALO - R13-73-AC
R13-73C-02-BG-2D-N-2



Valmistaja SCI Tuotantosarja R13-73-AC Kytkimen tyyppi ROCKER Muoto suorakulma Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -20...85°C Paneelin paksuus max. 3mm Johtojen koot 4,8x0,8mm Asennusaukon... Lue lisää
4,15 €(Sis.alv)
3,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RS1373CBG2N2
- Paino: 4.5 g
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: SCI
- Lähdöt: liittimet
- Muoto: suorakulmainen
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: 19,4x13mm
- Paneelin paksuus: max. 3mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: R13-73-AC
- Rungon materiaali: polyamidi
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 6A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: ROCKER
- Kytkentätapa: ON-OFF
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Sähköinen käyttöikä: 6000 sykliä
- Näppäimen merkintä: O-I
- Näppäimen merkintä: I-O
- Näppäimen väri: vihreä
- Valaistuksen väri: vihreä
- Rungon väri: musta
- Valaistus: neonvalo
- Johtojen koot: 4,8x0,8mm
- Alavalaistuksen jännite: 250V
- Koskettimien asetukset: DPST
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCI |
| Tuotantosarja | R13-73-AC |
| Kytkimen tyyppi | ROCKER |
| Muoto | suorakulma |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Paneelin paksuus | max. 3mm |
| Johtojen koot | 4,8x0,8mm |
| Asennusaukon koot | 19,4x13mm |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| DC-kosketinkuormitus @R | 6A / 250V AC |
| Alavalaistuksen jännite | 250V |
| Sähköinen käyttöikä | 6000 sykliä |
| Näppäimen merkintä | O-I |
| Koskettimien asetukset | DPST |
| Valaistus | neonvalo |
| Lähdöt | liittimet |
| Näppäimen väri | vihreä |
| Valaistuksen väri | vihreä |
| Rungon väri | musta |
| Kytkentätapa | ON-OFF |
| Rungon materiaali | polyamidi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista