- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- AC liittimet
- Ajoneuvoliittimet
- Audioliitinadapterit
- Aurinkopaneeli liittimet
- Banaaniliittimet ja johdot
- Centronics liittimet
- DC liittimet
- DIN ja Mini DIN liittimet
- EDAC liittimet
- Erikoisliittimet
- FFC/FPC liittimet
- G liittimet
- HDC liittimet
- HDMI liittimet
- IC kannat ja piikkirimat
- IDC liittimet
- IDC picoflex liittimet, rasteri 1,27mm
- Kiskoliittimet
- Korttiliittimet
- Matka-adapterit
- MDR liittimet
- Micro-Match liittimet, rasteri 1,27mm
- MIL-liittimet
- Mini-Clamp liittimet, rasteri 2mm
- Mittauskoskettimet ja johdot - Hirschman
- Modularliittimet
- Moninapakaapelisarjat
- Moninapaliittimet ja mikrofoniliittimet
- Optiset liittimet
- Plugit ja jakit
- Powercon liittimet
- Puristusliittimet ja terminaalit
- RCA liittimet
- RF koaksiaaliset liittimet
- Riviliittimet ja pikaliittimet
- RJ liittimet
- Signaaliliittimet ja piirilevyliittimet
- Speakonliittimet
- ST liittimet
- SWITCHCRAFT liittimet
- Teollisuusliittimet
- Tietokoneliittimet
- USB liittimet
- Venttiililiittimet
- Veneliittimet
- XLR liittimet ja tarvikkeet
- ZIF liittimet
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KANNATIN: INTEGROIDUT PIIRIT - DIP10 - RASTERI: 2,54MM - TARKKA - THT
076-1-010-2-C4DTF-LT0
Uusi

Valmistaja MPE GARRY Toimintalämpötila -55...125°C Sovellus DIP10 Sähköasennus THT Syttyvyysluokka UL94V-0 Rasteri 2,54mm Rasteri 5,08mm Huippuvirta 3A Pidikkeiden ominaisuudet holkkikytkennät... Lue lisää
10995,86 €(Sis.alv)
8761,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 07610102C4DTFLT0
- Paino: 2 g
- Liittimen malli: tarkka
- Johtojen rasteri: 2,54mm
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: MPE GARRY
- Sovellus: DIP10
- Huippuvirta: 3A
- Liitoksen pinnoitus: kullattu
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Rungon materiaali: termoplastinen
- Rasteri rivien välissä: 5,08mm
- Sähköasennus: THT
- Pakkauskoko: 4920 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KANNATIN: INTEGROIDUT PIIRIT - DIP10 - RASTERI: 2,54MM - TARKKA - THT 076-1-010-2-C4DTF-LT0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MPE GARRY |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Sovellus | DIP10 |
| Sähköasennus | THT |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Rasteri | 2,54mm |
| Rasteri | 5,08mm |
| Huippuvirta | 3A |
| Pidikkeiden ominaisuudet | holkkikytkennät |
| Pidikkeiden ominaisuudet | pyöreät pinnit |
| Kannattimen laji | integroidut piirit |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Liittimen malli | tarkka |
| Rungon materiaali | termoplastinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista