- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BQ CABLE Johdon tyyppi asennusjohto Johdon laji FLY Kaapelin rakenne 1x1mm2 Johtimen rakenne monisäikeinen Langan laji Cu Johtimien lukumäärä 1 Johtimen poikkileikkaus 1mm2 Johdon... Lue lisää
3,17 €(Sis.alv)
2,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: FLY1.00-BR1
- Paino: 12.9 g
- Nimellisjännite: 60V
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: ruskea
- Toimintalämpötila: -40...105°C
- Valmistaja: BQ CABLE
- Yhteensopivuus normin kanssa: ECE R-118
- Johdon ulkohalkaisija: 2,4...2,7mm
- Johdon laji: FLY
- Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Tilattavissa yli 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | BQ CABLE |
| Johdon tyyppi | asennusjohto |
| Johdon laji | FLY |
| Kaapelin rakenne | 1x1mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 1 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | ruskea |
| Nimellisjännite | 60V |
| Toimintalämpötila | -40...105°C |
| Yhteensopivuusnormi | ECE R-118 |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,4...2,7mm |
| Lisätiedot | Kaapeleita voi toimittaa muutamana pätkänä. Pätkän minimipituus ja moninaisuus: 1m |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista