- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Käämilangat
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja REDS MUSIC Johtimen rakenne monisäikeinen Eristeen väri musta Johdon eristemateriaali PVC Toimintalämpötila -25...65°C Johtimen poikkileikkaus 0,25mm2 Johdon ulkohalkaisija 6mm... Lue lisää
5,85 €(Sis.alv)
4,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DMX-100500
- Paino: 48 g
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: musta
- Toimintalämpötila: -25...65°C
- Valmistaja: REDS MUSIC
- Johdon ulkohalkaisija: 6mm
- Langan poikkileikkaus: 0,25mm<sup>2</sup>
- Langan rakenne: lanka
- Aaltoimpendanssi: 110Ohm
- Tehdaspakkaus: 500m
- Tilattavissa yli 50 mTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
m
| Valmistaja | REDS MUSIC |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Toimintalämpötila | -25...65°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,25mm2 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6mm |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Kaapelin rakenne | 2x0,25mm2 |
| Pakkauksen sisältö | 500m |
| Aaltoimpendanssi | 110ohm |
| Suojan rakenne | Al muovi |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Suojan rakenne | tuplasuojattu |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johdon tyyppi | DMX |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista