- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- RJ45 Ethernet kaapelit
- Asennuskaapelit
- Mittausjohdot
- Virtajohdot metritavara
- Tiedonsiirtokaapelit
- Moninapakaapelit
- Ohjaimien kaapelit
- Silikonijohdot
- Lämmönkestävät kaapelit
- Tulen kestävät kaapelit
- FLRY autoinstallaatio-kaapelit
- Koaksiaalikaapelit
- Audio-video kaapelit
- Nauhakaapelit
- Puhelinkaapelit
- Kierrekaapelit
- Käämilangat
- Vastuslangat
- Hopeoitu kuparilanka
- Kuparipalmikot
- Muut kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
JOHTO - ALPHA ESSENTIAL C&C - 6X22AWG - SUOJAAMATON - 300V - 30,5M - CU
1176C SL005



Valmistaja ALPHA WIRE Nimellisjännite 0,3kV Toimintalämpötila -20...80°C Eristeen väri tummanharmaa Johtimien merkintä värikkäät, ilman värien toistamista Johdon ulkohalkaisija 5,46mm... Lue lisää
81,71 €(Sis.alv)
65,11 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1176C-SL005
- Paino: 1.43 kg
- Nimellisjännite: 0,3kV
- Johdon eristemateriaali: PVC
- Eristeen väri: tummanharmaa
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: ALPHA WIRE
- Yhteensopivuus normin kanssa: VW-1
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL 2576
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA CMG FT4
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL CM
- Johdon ulkohalkaisija: 5,46mm
- Langan halkaisija: 22AWG
- Johdon laji: Alpha Essential C&C
- Langan rakenne: lanka
- normi: VW-1
- normi: CSA CMG FT4
- normi: UL CM
- normi: UL 2576
- Tehdaspakkaus: 30,5m
- Tilattavissa 1 rlaTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
rla
| Valmistaja | ALPHA WIRE |
| Nimellisjännite | 0,3kV |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Eristeen väri | tummanharmaa |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Johdon ulkohalkaisija | 5,46mm |
| Johtimien lukumäärä | 6 |
| Langan halkaisija | 22AWG |
| Pakkauksen sisältö | 30,5m |
| Pakkauksen sisältö - ft | 100ft |
| Kaapelin rakenne | 6x22AWG |
| Johdon laji | Alpha Essential C&C |
| Yhteensopivuusnormi | CSA CMG FT4 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 2576 |
| Yhteensopivuusnormi | UL CM |
| Yhteensopivuusnormi | VW-1 |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €