- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja E-SWITCH Kytkimen tyyppi ilkivalltaa vastaan suojatut Kaikkien asentojen lukumäärä 2 Pysyvien asentojen määrä 1 Koskettimien asetukset SPST-NO DC-kosketinkuormitus @R 2A / 48V DC... Lue lisää
15,15 €(Sis.alv)
12,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PV2H240BB
- Paino: 10.8 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...55°C
- Valmistaja: E-SWITCH
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 50mOhm
- Asennusaukon koot: Ø16mm
- Tuotantosarja: PV2
- DC-kosketinkuormitus @R: 2A / 48V DC
- Kytkimen tyyppi: ilkivalltaa vastaan suojatut
- Mekaaninen kestävyys: 1000000 sykliä
- Kytkentätapa: OFF-(ON)
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 1
- Sähköinen käyttöikä: 200000 sykliä
- vaihtamisen vääntömomentti: 4N
- Näppäinmuoto: ulkoneva
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Kytkimen tyyppi | ilkivalltaa vastaan suojatut |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Pysyvien asentojen määrä | 1 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 48V DC |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Kytkentätapa | OFF-(ON) |
| Lähdöt | juottoon |
| Sähköinen käyttöikä | 200000 sykliä |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Kytkennän momentti | 4N |
| Näppäinmuoto | ulkoneva |
| Asennusaukon koot | Ø16mm |
| Tuotantosarja | PV2 |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -20...55°C |
| Mekaaninen kestävyys | 1000000 sykliä |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Renkaan muoto | pyörretty |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €