

SCI
PÄÄLLYSTE - Ø12,2MM - MELAMIINI - PUNAINEN
R17-10A
Tuotekoodi: R1710A
10,46 €(Sis.alv)
8,34 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCI |
| Kytkimen tyyppi | ilkivalltaa vastaan suojatut |
| Koskettimien asetukset | SPDT |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkentätapa | ON-(ON) |
| Max. liitoksen resistanssi | 50mohm |
| Lähdöt | juottoon |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 10A / 14V DC |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Valaistuksen väri | punainen |
| Näppäinmuoto | kupera |
| Näppäinmuoto | pyöreä |
| Asennus | paneelille |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |

