- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EAO Kytkimen tyyppi turvallisuus Kytkimen standardi 22mm Pysyvien asentojen määrä 2 Koskettimien asetukset NC x2 Näppimen väri punainen Valaistus LED Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
106,19 €(Sis.alv)
84,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 84-5041.2B40
- Paino: 39.8 g
- Tiivistysluokka: IP65
- Kytkinten ominaisuudet: paluu kiertämällä
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: EAO
- Lähdöt: johdot
- Lähdöt: johdot, 300mm
- Asennusaukon koot: Ø22,5mm
- Tuotantosarja: 84
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 5A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 5A / 24V DC
- Kytkimen tyyppi: turvallisuus
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Näppäimen merkintä: nuolet
- Valaistus: LED
- Näppimen väri: punainen
- Näppäinmuoto: sieni-
- Koskettimien asetukset: NC x2
- Loppuunmyyty
| Valmistaja | EAO |
| Kytkimen tyyppi | turvallisuus |
| Kytkimen standardi | 22mm |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Koskettimien asetukset | NC x2 |
| Näppimen väri | punainen |
| Valaistus | LED |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Näppäinmuoto | sieni- |
| Kytkinten ominaisuudet | paluu kiertämällä |
| Tuotantosarja | 84 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Asennusaukon koot | Ø22,5mm |
| Näppäimen merkintä | nuolet |
| Pään mitat | Ø32mm |
| Lähdöt | johdot |
| Ulostulojen pituus | 0,3m |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 5A / 24V DC |
| Yhteensopivat tuotteet | 73-00001.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 73-00001.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 73-00002.1 |
| Yhteensopivat tuotteet | 73-00002.2 |
| Yhteensopivat tuotteet | 84-902B |
| Yhteensopivat tuotteet | 84-909 |
| Yhteensopivat tuotteet | 84-910 |
| Yhteensopivat tuotteet | 84-920 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?