- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TELTONIKA Setin sisältö virtalähde Moduulin laji hallitsematon Tiivistysluokka IP20 Liittimen laji RJ45 Tuotantosarja TSW Type of automation module switch PoE Ethernet... Lue lisää
181,66 €(Sis.alv)
144,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TSW100
- Paino: 0.78 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kotelon materiaali: alumiini
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: TELTONIKA
- Ulkoiset koot: 115x32x95mm
- Tuotantosarja: TSW
- Virtalähteen jännite: 7...57V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 5
- Setin sisältö: virtalähde
- Liittimen laji: RJ45
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | TELTONIKA |
| Setin sisältö | virtalähde |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Tuotantosarja | TSW |
| Type of automation module | switch PoE Ethernet |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Ulkomitat | 115x32x95mm |
| Virtalähteen jännite | 7...57V DC |
| Porttien luku | 5 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €