- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MERAWEX Virtalähde laji DIN-kiskolle Virtalähde laji moduuli- Asennus DIN-kiskolle Suojaus oikosulku SCP Suojaus ylikuormitus- OPP Huomio! nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä... Lue lisää
132,48 €(Sis.alv)
105,56 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EL25-D
- Paino: 0.38 kg
- Teho: 26W
- Asennus: DIN
- Asennus: DIN-kiskolle
- Toimintalämpötila: -25...70°C
- Valmistaja: MERAWEX
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Ulkoiset koot: 82x47x125mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 26,4V DC
- Lähtövirta: 0,7A
- Virtalähde laji: DIN-kiskolle
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde tyyppi: puskuri-
- Lisätoimitoja: puskurityö akkujen kanssa
- Lisätoimitoja: toimintamoodin tila: LED
- Lisätoimitoja: akun nimellisjännite - 24V
- Lisätoimitoja: lähtövirran rajoittaminen- 0,25...0,35A
- Lisätoimitoja: output current limiter 1-1.45 A
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MERAWEX |
| Virtalähde laji | DIN-kiskolle |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Asennus | DIN-kiskolle |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Virtalähde tyyppi | puskuri- |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Lähtövirta | 0,7A |
| Lähtöjännite | 26,4V DC |
| Ulkomitat | 82x47x125mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Teho | 26W |
| Lisätoimitoja | akun nimellisjännite - 24V |
| Lisätoimitoja | lähtövirran rajoittaminen- 0,25...0,35A |
| Lisätoimitoja | output current limiter 1-1.45 A |
| Lisätoimitoja | puskurityö akkujen kanssa |
| Lisätoimitoja | toimintamoodin tila: LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €