- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
DC-MOOTTORIOHJAIN MODUULI OHJAIN - 750W - 3A - OUT: 1 - 150X100X41MM - VFD
VFD-750C-230



Valmistaja MEAN WELL Toimintalämpötila -30...60°C Moduulin tyyppi DC-moottorin ohjain Tuotantosarja VFD Suojaus oikosulku SCP Asennus sisäänrakentamiseen Lähtövirta 3A Ulkomitat 150x100x41mm... Lue lisää
146,25 €(Sis.alv)
116,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VFD-750C-230
- Paino: 0.84 kg
- Teho: 0,75kW
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: MEAN WELL
- Suojaus: oikosulku SCP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 150x100x41mm
- Tuotantosarja: VFD
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Moduulin tyyppi: DC-moottorin ohjain
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtövirta: 3A
- Tilattavissa 19 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MEAN WELL |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Moduulin tyyppi | DC-moottorin ohjain |
| Tuotantosarja | VFD |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
| Lähtövirta | 3A |
| Ulkomitat | 150x100x41mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Tehokkuus | 93% |
| Teho | 0,75kW |
| Kotelointi | 270E |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
