Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja E-SWITCH Liitoksen pinnoitus hopeoitu Kytkentätapa OFF-ON Asennus paneelille Kytkimen tyyppi sytytysvirran kytkin Max. liitoksen resistanssi 20mohm Asennusaukon koot Ø19mm Rungon koko... Lue lisää
488,49 €(Sis.alv)
389,24 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KO113B10001
- Paino: 68.4 g
- Kytkinten ominaisuudet: avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa
- Asennus: paneelille
- Valmistaja: E-SWITCH
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Max. liitoksen resistanssi: 20mOhm
- Asennusaukon koot: Ø19mm
- Tuotantosarja: KO
- Min. eristysresistanssi: 200MOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 2A / 250V AC
- Kytkimen tyyppi: sytytysvirran kytkin
- Kytkentätapa: OFF-ON
- Kaikkien asentojen lukumäärä: 2
- Pysyvien asentojen määrä: 2
- Rungon koot: Ø22x38,8mm
- Koskettimien asetukset: SPST
- Pakkauskoko: 30 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AVAINKYTKIN - ASENNOT: 2 - KYTK.TAPA: OFF-ON KO113B10001
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | E-SWITCH |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Kytkentätapa | OFF-ON |
| Asennus | paneelille |
| Kytkimen tyyppi | sytytysvirran kytkin |
| Max. liitoksen resistanssi | 20mohm |
| Asennusaukon koot | Ø19mm |
| Rungon koko | Ø22x38,8mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 2A / 250V AC |
| Pysyvien asentojen määrä | 2 |
| Kaikkien asentojen lukumäärä | 2 |
| Kytkentäkulma | 90° |
| Min. eristysresistanssi | 200Mohm |
| Kytkinten ominaisuudet | avaimen voidaan poistaa missä tahansa asennossa |
| Koskettimien asetukset | SPST |
| Lähdöt | juottoon |
| Tuotantosarja | KO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista