- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TELTONIKA Virtalähteen jännite 7...57V DC Liittimen laji RJ45 Toimintalämpötila -40...75°C Setin sisältö ei virtalähdettä Moduulin laji hallitsematon Tiivistysluokka IP20 Type of... Lue lisää
179,28 €(Sis.alv)
142,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TSW200
- Paino: 0.55 kg
- Tiivistysluokka: IP20
- Kotelon materiaali: alumiini
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: TELTONIKA
- Ulkoiset koot: 132x44,2x95,1mm
- Tuotantosarja: TSW
- Virtalähteen jännite: 7...57V DC
- Moduulin laji: hallitsematon
- Porttien luku: 8
- Setin sisältö: ei virtalähdettä
- Liittimen laji: RJ45
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AUTOMATION MODULE: SWITCH POE ETHERNET - UNMANAGED - TSW - IP20 TSW200000050
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TELTONIKA |
| Virtalähteen jännite | 7...57V DC |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Setin sisältö | ei virtalähdettä |
| Moduulin laji | hallitsematon |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Type of automation module | switch PoE Ethernet |
| Tuotantosarja | TSW |
| Ulkomitat | 132x44,2x95,1mm |
| Porttien luku | 8 |
| Tietosiirtonopeus | 10Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 100Mbps |
| Tietosiirtonopeus | 1Gbps |
| Kotelon materiaali | alumiini |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista