- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ELBAG Kotelon materiaali polykarbonaatti Kotelon väri valkoinen Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo Z-mitta 35mm X-mitta 94mm Y-mitta 108,5mm Versio kiinnikkeellä Tuotteen liitteet:... Lue lisää
18,22 €(Sis.alv)
14,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SCO-110
- Paino: 69.6 g
- Kotelon väri: valkoinen
- Kotelon materiaali: polykarbonaatti
- Valmistaja: ELBAG
- Versio: kiinnikkeellä
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tilattavissa 48 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ELBAG |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Z-mitta | 35mm |
| X-mitta | 94mm |
| Y-mitta | 108,5mm |
| Versio | kiinnikkeellä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €