- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GAINTA Kotelon tyyppi yleiskäyttökotelo Sulkemistapa ruuvattu Z-mitta 60mm X-mitta 80mm Y-mitta 175mm Kotelon materiaali alumiini Tiivistysluokka IP67 Kotelon väri luonnollinen Kannen... Lue lisää
34,48 €(Sis.alv)
27,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: G118-IP67
- Paino: 0.45 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kotelon väri: luonnollinen
- Kotelon materiaali: alumiini
- Valmistaja: GAINTA
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | GAINTA |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Sulkemistapa | ruuvattu |
| Z-mitta | 60mm |
| X-mitta | 80mm |
| Y-mitta | 175mm |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kotelon väri | luonnollinen |
| Kannen väri | luonnollinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €