

KRADEX
PIIRILEVY
ZP160.80-PCB
Tuotekoodi: ZP160.80-PCB
14,42 €(Sis.alv)
11,49 €(alv 0%)
Tilattavissa 46 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | KRADEX |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Versio | varustettu messinkiholkeilla |
| Kannen väri | vaalean harmaa |
| Kotelon väri | vaaleanharma |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Tuotantosarja | ZP |
| Z-mitta | 60mm |
| X-mitta | 80mm |
| Kannen materiaali | polykarbonaatti |
| Y-mitta | 160mm |
| Kotelon materiaali | polykarbonaatti |

