- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- DIN kiskokotelot
- Hälytyslaitteiden ja antureiden kotelot
- Kauko-ohjaimien painikekotelot
- Koteloiden lisätarvikkeet
- Kotelot - G-sarja
- Kotelot - Tek-Berry
- Kotelot - Teko-sarja
- Kotelot näytöille
- Kytkentärasiat
- Moduulilaitteiston kotelot
- Muovikotelot
- Paneelikotelot
- Räkkikotelot 19'
- Seinään asennettavat kotelot
- Sulautettujen järjestelmien kotelot
- Työpöytäkotelot
- Valukotelot
- Virtalähdekotelot
- Yleiskäyttöiset kotelot
- Häiriösuojakotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TEKO Versio kannen kanssa Versio tila paristolle Versio upotettu kenttä kalvonäppäimistölle Tuotantosarja TEKNET Z-mitta 24mm X-mitta 70mm Y-mitta 115mm Kotelon materiaali ABS Kotelon... Lue lisää
26,42 €(Sis.alv)
21,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MTN01-B.29
- Paino: 57 g
- Kotelon väri: musta
- Kotelon materiaali: ABS
- Valmistaja: TEKO
- Tuotantosarja: TEKNET
- Versio: tila paristolle
- Versio: kannen kanssa
- Versio: upotettu kenttä kalvonäppäimistölle
- Kotelon tyyppi: yleiskäyttökotelo
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ASENNUSKOTELO - X: 70MM - Y: 115MM - Z: 24MM - TEKNET - ABS MTN01-B.29
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TEKO |
| Versio | kannen kanssa |
| Versio | tila paristolle |
| Versio | upotettu kenttä kalvonäppäimistölle |
| Tuotantosarja | TEKNET |
| Z-mitta | 24mm |
| X-mitta | 70mm |
| Y-mitta | 115mm |
| Kotelon materiaali | ABS |
| Kotelon tyyppi | yleiskäyttökotelo |
| Kotelon väri | musta |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
