- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Laturin tyyppi akkuja varten Versio kompakti Sovellus akku 6V Sovellus akku 12V Latureiden ominaisuudet lähtöjännitteen automaattinen säätö Latureiden ominaisuudet suojaus... Lue lisää
21,86 €(Sis.alv)
17,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QOLTEC-52423
- Paino: 0.15 kg
- Valmistaja: QOLTEC
- Sovellus: akku 12V
- Sovellus: akku 6V
- Versio: kompakti
- Koot: 50x50x95mm
- Akun laji: AGM
- Akun laji: lyijyhappo
- Akun laji: GEL (geeli)
- Lähtöjännite: 6...12V DC
- Lähtöliittimen laji: krokotiili klipsi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
AKKULATURI - AGM,GEL (GEELI),LYIJYHAPPO - 1,5A - 6÷12VDC 52423
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | QOLTEC |
| Laturin tyyppi | akkuja varten |
| Versio | kompakti |
| Sovellus | akku 6V |
| Sovellus | akku 12V |
| Latureiden ominaisuudet | lähtöjännitteen automaattinen säätö |
| Latureiden ominaisuudet | suojaus käänteiseltä polarisaatiolta |
| Latureiden ominaisuudet | suojaus ylikuumenemista vastaan |
| Koot | 50x50x95mm |
| Maksimilatausvirta | 1,5A |
| Lähtöjännite | 6...12V DC |
| Maksimilatausteho | 12W |
| Akun laji | AGM |
| Akun laji | GEL (geeli) |
| Akun laji | lyijyhappo |
| lähtöliittimen tyyppi | krokotiili klipsi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista