Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AKKU: LI-ION - 14500 - 3,7V - 800MAH - Ø14,3X50,3MM - 2,5A - 1KPL
14500 800 2.5A BUTTON TOP



Valmistaja XTAR Akun tyyppi Li-Ion Kennon koko 14500 Nimellisjännite 3,7V Kapasiteetti 0,8Ah Lähdöt ei ole Akkujen ominaisuudet korkea + Akkujen ominaisuudet PCB suojaus Lukumäärä... Lue lisää
13,97 €(Sis.alv)
11,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ACCU-14500-0.8-2A
- Paino: 19.7 g
- Nimellisjännite: 3,7V
- Valmistaja: XTAR
- Lähdöt: ei ole
- Suojaus: ylikuormitussuoja
- Suojaus: purkaus-
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Ulkoiset koot: Ø14,3x50,3mm
- Huippuvirta: 2,5A
- Akun tyyppi: Li-Ion
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | XTAR |
| Akun tyyppi | Li-Ion |
| Kennon koko | 14500 |
| Nimellisjännite | 3,7V |
| Kapasiteetti | 0,8Ah |
| Lähdöt | ei ole |
| Akkujen ominaisuudet | korkea + |
| Akkujen ominaisuudet | PCB suojaus |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 1kpl |
| Ulkomitat | Ø14,3x50,3mm |
| Huippuvirta | 2,5A |
| Varastointiaika | jopa 500 sykliä |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | purkaus- |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuormitussuoja |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista