Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MENTOR Lähdöt piirilevylle Lähdöt yksinkertainen Asennus THT Max. liitoksen resistanssi 10mohm Rungon koko 21,6x10,1x4,9mm DC-kosketinkuormitus @R 8A / 250V AC DC-kosketinkuormitus @R... Lue lisää
4,32 €(Sis.alv)
3,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 2615.1231
- Paino: 1.6 g
- Asennus: THT
- Valmistaja: MENTOR
- Lähdöt: piirilevylle
- Lähdöt: yksinkertainen
- Max. liitoksen resistanssi: 10mOhm
- Min. eristysresistanssi: 10GOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 8A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 8A / 250V DC
- Kytkinten lisätarvikkeiden tyyppi: adapteri
- Rungon koot: 21,6x10,1x4,9mm
- Tilattavissa 22 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MENTOR |
| Lähdöt | piirilevylle |
| Lähdöt | yksinkertainen |
| Asennus | THT |
| Max. liitoksen resistanssi | 10mohm |
| Rungon koko | 21,6x10,1x4,9mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 8A / 250V DC |
| Min. eristysresistanssi | 10Gohm |
| Kytkinten lisätarvikkeiden tyyppi | adapteri |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista