- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AKYGA Väri musta lähtöliittimen tyyppi USB A rasia x4 Car audio lisätarvikkeiden tyyppi USB virtalähde Johdon pituus 1,8m Lähdön sähköiset parametrit 5V/2,1A Lähdön sähköiset... Lue lisää
32,71 €(Sis.alv)
26,07 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AK-CH-10
- Paino: 0.16 kg
- Valmistaja: AKYGA
- Väri: musta
- Johdon pituus: 1,8m
- Virtalähteen jännite: 12...24V DC
- Lähdön sähköiset parametrit: 5V/2,1A
- Lähdön sähköiset parametrit: 5V/2,4A
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: USB virtalähde
- Lähtöliittimen laji: USB A rasia x4
- Tuloliittimen laji: auton tupakansytyttimen pistoke
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AKYGA |
| Väri | musta |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A rasia x4 |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | USB virtalähde |
| Johdon pituus | 1,8m |
| Lähdön sähköiset parametrit | 5V/2,1A |
| Lähdön sähköiset parametrit | 5V/2,4A |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Tuloliittimen laji | auton tupakansytyttimen pistoke |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €