
AKYGA
KAAPELI - 70MM
AK-AD-51
Tuotekoodi: AK-AD-51
14,29 €(Sis.alv)
11,39 €(alv 0%)
Tilattavissa 12 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | SCI |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | USB virtalähde |
| Car audio lisävarusteiden versio | kannen kanssa |
| Car audio lisävarusteiden versio | LED diodin kanssa |
| Tuloliittimen laji | 6,3 mm litteä liitin |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A rasia x2 |
| Virtalähteen jännite | 12...24V DC |
| Lähdön sähköiset parametrit | 5V/2,1A |
| Väri | musta |
| Asennus | kiinnitystarra |
| Asennus | paneelille |






