Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja KSS WIRING Väri musta Tarvikkeen tyyppi nippuside tarranauhalla Site-materiaali polyamidi Site-materiaali polypropyleeni Pituus 310mm Siteen leveys 16mm Siteen maks. halkaisija 85mm... Lue lisää
43,47 €(Sis.alv)
34,64 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MGT-310BK-SET
- Paino: 62.4 g
- Valmistaja: KSS WIRING
- Väri: musta
- Pituus: 310mm
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: nippuside tarranauhalla
- Site-materiaali: polyamidi
- Site-materiaali: polypropyleeni
- Siteen leveys: 16mm
- Siteen maks. halkaisija: 85mm
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | KSS WIRING |
| Väri | musta |
| Tarvikkeen tyyppi | nippuside tarranauhalla |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Site-materiaali | polypropyleeni |
| Pituus | 310mm |
| Siteen leveys | 16mm |
| Siteen maks. halkaisija | 85mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 20kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Next Business Day
12,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €