
VENTION
JATKOJOHTO ETHERNET - S/FTP - CAT: 6 - RJ45-PISTORASIA,RJ45-PISTOKE
IBLBD
Tuotekoodi: IBLBD
7,42 €(Sis.alv)
5,91 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | PARTEX |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tuotantosarja | PTC-40 |
| Materiaali | PVC |
| Versio | tilalla pujotettavia yksisäikeinenmerkkejä varten |
| Merkintä | tyhjä |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Johdon ulkohalkaisija | 5...6,2mm |
| Leveys | 6,9mm |
| Korkeus | 9,3mm |
| Pituus | 30mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Väri | valkoinen |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Mekaninen asennus | painettava |




























































