Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KUTISTEMUOVI - 3: 1 - L: 1219MM - MUSTA - POLYOLEFIINI - -55÷125°C
Q5-3X-1/4-01-QB48IN-25



Valmistaja Qualtek Electronics Toimintalämpötila -55...125°C Pituus 1219mm Kutistussuhde 3:1 Tarvikkeen tyyppi kutistemuoviputki Väri musta Materiaali polyolefiini Halkaisija kutistuksen jälkeen... Lue lisää
265,91 €(Sis.alv)
211,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: Q53X1401QB48IN-0
- Paino: 88 g
- Materiaali: polyolefiini
- Kutistussuhde: 3:1
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: Qualtek Electronics
- Väri: musta
- Pituus: 1219mm
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kutistemuoviputki
- Pakkauskoko: 3 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Qualtek Electronics |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Pituus | 1219mm |
| Kutistussuhde | 3:1 |
| Tarvikkeen tyyppi | kutistemuoviputki |
| Väri | musta |
| Materiaali | polyolefiini |
| Halkaisija kutistuksen jälkeen | 2,03mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €