Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KETJUOHJAIN - PROTECTION - TAIV.SÄDE: 150MM - L: 1000MM - SISÄLEV: 50MM
435PU050150



Valmistaja BREVETTI Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Tuotantosarja Protection Sisäkorkeus 35mm Sisäleveys 50mm Ulkokorkeus 49mm Ulkoleveys 70mm Taivutussäde 150mm Pituus 1m Tuotteen liitteet:... Lue lisää
139,47 €(Sis.alv)
111,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 435PU050150
- Paino: 1.4 kg
- Valmistaja: BREVETTI
- Pituus: 1m
- Tuotantosarja: Protection
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
- Sisäleveys: 50mm
- Ulkokorkeus: 49mm
- Sisäkorkeus: 35mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KETJUOHJAIN - PROTECTION - TAIV.SÄDE: 150MM - L: 1000MM - SISÄLEV: 50MM 435PU050150
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BREVETTI |
| Tarvikkeen tyyppi | ketjuohjain |
| Tuotantosarja | Protection |
| Sisäkorkeus | 35mm |
| Sisäleveys | 50mm |
| Ulkokorkeus | 49mm |
| Ulkoleveys | 70mm |
| Taivutussäde | 150mm |
| Pituus | 1m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista